Hakkımızda

35 Yıllık Sanat Birikimimizi 2007 yılında Kentform Tasarım çatısı altında kurumsallaştırdık.
Çalışmalarımızı 850 m²’si kapalı alan olmak üzere 1850 m² alanda Projeye Özgün Tasarım Modelleme ve Uygulama kapsamında Anıt, Şehitlik Anıtları, Anıtsal Atatürk Heykelleri, Anıtsal Heykeller, Rölyef, Temalı Kent Heykelleri, Saat Kuleleri ve Kaideli Atatürk Büstleri alanlarında sanatsal faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.


Eserlerimizde estetik ve sanatsal yaklaşımlar, endüstriyel çözümler, ekip çalışması, zamanında teslimat, işin takibi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma, üstün işçilik kalitesi gibi olguları bünyesinde barındıran ve bunları hayata geçirecek güce sahibiz. Projelerimiz hayata geçirilirken ilk aşamada eserin uygulanacağı mekanla ilgili gerekirse yerinde ziyaretler yapılarak tarihi ve çevresel faktörler göz önünde bulundurularak etüt çalışması yapılır daha sonra yapılacak eserin alternatif projeleri hazırlanır beğenilen proje bazında talep edilmesi durumunda maket proje hazırlanır. Tamamlanan maket proje üzerinde karşılıklı istişareler yapıldıktan sonra gerçek boyutlarda uygulanacak eserin yapımına geçilir.


En büyük itici gücümüz yılların kazandırdığı deneyimle çalışma azmimizi hep canlı tutan amatör ruhumuzdur. Bu azim Firmamızı kısa sürede bulunduğu sektörde aranan ve tercih edilen firma konumuna taşımıştır. 


Kentform; Türkiye Genelinde Yaptığı Eserleri İle Kentlerin Vizyonlarına Değer Kazandırmaya Devam Etmektedir…
Anıtsal Figüratif Heykel çalışmalarımız profosyonel heykeltraş Aslan Başpınar tarafından modellenmektedir.